ART / Lithographs / Litograph 8293133
nr 829 3133
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Svenolov Ehrén (b. 1927), 121/450, signerad-78, subject size: 49x46,
LITOGRAPH (F), Svenolov Ehrén (1927-2004), 121/450, signerad-78, motivets mått: 49x46
SEK 150
Monday May 27 2013
at 19:50:03
21/5 12:02:43
100 kr
27/5 17:09:38
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén